Profesjonalna strona www zwiększa Twoja wiarygodność w oczach klientów

Prawdą jest że oceniamy książki po okładce, produkt po opakowaniu, a firmę po jej stronie internetowej. Samo posiadanie strony w Internecie wpływa pozytywnie na Twoją wiarygodność pod warunkiem jednak, że sama strona wygląda wiarygodnie. Liczy się każdy jej aspekt: grafika, kolory, układ, ilość reklam a nawet krój czcionki jaki został użyty.

Chcę stronę www lub potrzebuje zmienić swoją obecną, co musze mieć na uwadze?

Musisz mieć w głowie cel. Co ma dla Ciebie robić ta strona? Czy chcesz aby o czymś informowała, przedstawiają nową usługę, a może chcesz aby ktoś przez nią kupił produkt lub zapisał sie na newsletter? A może konkurencja już ma stronę w Internecie i masz dość tracenia klientów na ich korzyść?

Profesjonalna strona www przyda się szczególnie w sytuacji kiedy proponujesz towar lub usługę która jest bardzo podobna do innych i możesz konkurować jedynie przy jakości, cenie lub wizerunku. Aspekt wizerunkowy w tym kontekście jest bardzo ważny, może nawet okazać się kluczowy do osiągnięcia sukcesu.

Internet jest bardziej realny ni myślisz, bądź w nim widoczny

Wyobraź sobie użytkownika, który szuka towaru lub usługi. Przegląda strony www szukając tej, która najlepiej i najjaśniej udzieli odpowiedzi na jego pytanie, najlepiej zaspokoi jego potrzebę. Na każdą z nich poświęca zaledwie kilka sekund, na niektóre trochę więcej, ale szuka dalej. Gdy już ma kilka ciekawych stron to z nich wybiera tę najlepszą. Na niej dokonuje zakupu, na niej dokonuje akcji której oczekujesz. Wyobraź sobie, że to jest właśnie Twoja strona www.

Jak wygląda proces tworzenia strony Internetowej w 4 prostych krokach
Krok1: Planowanie strony

Na tym etapie ustalamy nazwę domeny. Staramy się odpowiedzieć na pytania dotyczące celu strony, do kogo jest kierowana (target), jaką

1. Niski koszt pozyskania klientów.
2. Oszczędność w zakresie tradycyjnego kontaktu z klientem.
3. Zysk finansowy oraz wizerunkowy.
4. Oferta na stronie w znacznym stopniu może zastąpić materiały drukowane.
5. Niski koszt aktualizacji materiałów promocyjnych i informacyjnych.
6. Z materiałami na stronie może zapoznać się nieograniczona liczba osób bez kosztów związanych z ich kolportażem.
7. Otwarcie firmy na E-marketing
8. Szerszy zasięg niż tzw. „poczta pantoflowa”.
9. Obecnie 82% konsumentów korzysta z Internetu w celu zapoznania się z ofertą małych i średnich firm.
10. Działa 24 godziny na dobę, przez cały rok.

Skontaktuj się z nami, zamów profesjonalną stronę www

akcje mają na niej wykonać. Wstępnie określmy też layout (układ) strony, jakie kolory i czcionki zostaną użyte.

Krok2: Budowanie treści

Zbieramy treści potrzebne do strony, teksty, grafiki, zdjęcia. Powstaje też struktura strony. Ma to kluczowe znaczenie przy następnym kroku jakim jest:

Krok3: Projektowanie / Design

W tym momencie dobieramy optymalny układ graficzny do treści. Bierzemy pod uwage ilość tekstu, grafiki oraz cel strony. Tak aby cały Twój przekaz był spójny.

Krok4: Programowanie / Development

Przenosimy projekt graficzny, treści i funkcjonalność w działającą stronę www.

Pierwsze trzy kroki opierają się na sprzężeniu zwrotnym, wymianie uwag i informacji dotyczących poszczególnych elementów strony. Po zaakceptowaniu projektu graficznego przenosimy wynik naszych wspólnych ustaleń do Internetu jako działającą stronę www.

Przez każdy z etapów tworzenia mamy na uwadze cel jaki ma spełniać Twoja strona www. Pamiętając o tym jak wszystkie jej elementy (kolorystyka, czcionka, układ, hosting, grafika i funkcjonalność) wpływają na to jak jesteś postrzegany w Internecie. Pokaż się z jak najlepszej strony. Skorzystaj z naszej oferty, zamów stronę już teraz.


Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/c/carrier/_public_html/terix.pl/footer.php) is not within the allowed path(s): (/home/KONTA/WWW/c/carrier/_public_html:/home/KONTA/WWW/c/carrier/_tmp:/usr/local/php5) in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/c/carrier/_public_html/terix.pl/strony-www.php on line 189

Warning: include(/home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/c/carrier/_public_html/terix.pl/footer.php) [function.include]: failed to open stream: Operation not permitted in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/c/carrier/_public_html/terix.pl/strony-www.php on line 189

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'footer.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5_3_21/lib/php') in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/c/carrier/_public_html/terix.pl/strony-www.php on line 189