Fotografia
Jedna fotografia jest warta tysiąc słów Wzbogać swoją stronę www fotografią, opowiedz za jej pomocą swoją historię, zatrzymaj czas i uczucia.
Rola obrazów

Od pierwszej chwili jesteś oceniany i to właśnie po tym jak wyglądasz. Nie mam na myśli tutaj Twojego ubrania, ale Twoją stronę www, Twój produkt lub usługę. To jak się przedstawisz decyduje o tym czy klienci Tobie zaufają. Dlatego bardzo ważne jest aby grafika i zdjęcia zawsze były na profesjonalnym poziomie. Jest to element, który wpływa w znacznym stopniu na Twoją ocenę w oczach odbiorcy.

Poluzuj krawat, pokaż, że jesteś dynamiczny i pełen energii

Zawsze staramy się tworzyć i dobierać fotografie w taki sposób aby wzmacniać Twoj przekaz. Dbając aby każdy jego element był spójny z całością.

Dobra fotografia przyciąga uwagę na stronie, może ją skierować na te elementy, które uważasz że są ważne dla użytkownika i dla Ciebie. Dodatkowo uatrakcyjnia przekaz. Faktem jest, że więcej osób przeczyta podpis pod zdjęciem niż sam artykuł.

1. Wykorzystaj dobre zdjęcia do zaprezentowania swoje oferty na stronie firmowej lub w sklepie internetowym.

2. Potrzebujesz oddzielić jakiś element od tła (wyszparowanie).

3. Wzbogać swoją dokumentacje, materiały promocyjne w odpowiednie fotografie i ilustracje.
4. Zatrzymaj chwile niezwykłych uroczystości.

5. Pokaż się na swojej stronie, daj się poznać swoim klientom.

6. Pomagamy dobrać fotografie do kontekstu w jakim ma się pokazać. Dzięki czemu dodatkowo wzmacnia Twój przekaz kierowany do klientów.

Napisz do nas, pomożemy sprawić aby Twój przekaz nabrał siły i wyrazistości

Co możemy dla Ciebie zrobic?

- wspomagamy przekaz dobierając fotografie do treści
- wykonujemy zdjęcia lokacji np. siedziba firmy, hala produkcyjna etc.
- oddzielamy produkt od tła (wyszparowanie)
- rekonstruujemy zniszczone fotografie
- retusz fotograficzny
- zatrzymujemy chwile tworząc reportaże fotograficzne z imprez integracyjnych i/lub okolicznościowych
- projektujemy ulotki, broszury, katalogi oraz wizytówki

Skontaktuj się z nami i zacznij świadomie korzystać z siły obrazu.


Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/c/carrier/_public_html/terix.pl/footer.php) is not within the allowed path(s): (/home/KONTA/WWW/c/carrier/_public_html:/home/KONTA/WWW/c/carrier/_tmp:/usr/local/php5) in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/c/carrier/_public_html/terix.pl/fotografia.php on line 151

Warning: include(/home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/c/carrier/_public_html/terix.pl/footer.php) [function.include]: failed to open stream: Operation not permitted in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/c/carrier/_public_html/terix.pl/fotografia.php on line 151

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'footer.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5_3_21/lib/php') in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/c/carrier/_public_html/terix.pl/fotografia.php on line 151