eMarketing
Załóż firmowa stronę w Internecie

Ten jeden prosty krok zwiększa Twoją wiarygodność w oczach Twoich klientów. Pokazujesz im, że zależy Tobie na dobrym kontakcie, dając im proste narzędzie, które znają i dzięki któremu zawsze Ciebie znajdą, oraz zapoznają się z Twoją ofertą.

Zacznij sprzedawać przez Internet

Jak to zrobić? Wystarczy, że umieścisz na stronie formularz umożliwiający złożenie zamówienia na Twój towar lub usługę.

66% internautów zadeklarowało robienie zakupów przez Internet

W wypadku gdy masz dużo różnych towarów rozsądnym jest założenie sklepu internetowego.

Uprościsz dzięki temu kontakt z klientem, który będzie zadawać pytania tylko w wypadku wątpliwości. Ty natomiast na bieżąco możesz reagować, zmieniając treści opisów tak aby klient dostał to co jest mu najbardziej potrzebne.

Analiza ruchu na stronie pokazuje czego szukają Twoi klienci. Daje to szanse na wypatrzenie gorących towarów i takich które nie cieszą sie powodzeniem.

Zaoszczędzisz na pracy gdyż duża część z tych procesów jest zautomatyzowana. Dodatkowo zaoszczędzisz na powierzchni wystawowej oraz ewentualnych kosztach związanych z dodatkowym personelem, materiałami drukowanymi oraz reklamą.

1. Załóż stronę firmową w Internecie. Niskim kosztem dotrzesz do wielu potencjalnych odbiorców Twoich towarów lub usług.

2. Zacznij sprzedawać przez Internet. Prowadzenie sklepu internetowego jest proste i wygodne. Oszczędzasz na wynajmie powierzchni sprzedażowych oraz usprawniasz kontakt z klientem. Na podstawie analiz ruchu na sklepie możesz dokonać odpowiednich decyzji dotyczących asortymentu.
3. Prowadząc kampanie mailingowe masz szanse precyzyjnie określić grupy docelowe. Dodatkowym atutem jest wysoka mierzalność ich skuteczności. Dokonujesz analizy i w błyskawicznym tempie reagujesz na zmiany.

4. Duża ilość konsumentów korzysta z wyszukiwarek do odszukania produktu lub usługi. Zadbaj o to abyś był widoczny dla nich, podziękują Ci korzystając z oferty Twojej firmy.

Zdobądź nowy rynek, pokaż się klientom. Kliknij i rozpocznij sprzedaż w Internecie

Bardzo proste jest poszerzanie oferty. Przy pomocy kilku kliknięć masz dodaną nową kategorię, produkt lub usługę.

Sprzedaż przez Internet jest szansą dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Prowadząc sprzedaż w Internecie zyskujesz dostęp do nieograniczonej liczby potencjalnych klientów, którym możesz zaoferować swoje towary lub usługi. Duża część z nich już w tej chwili dokonuje transakcji finansowych, a prawie wszyscy wyszukują informacji na temat towarów i usług z których chcą skorzystać.

Pomyśl tylko o tym, w każdej chwili ktoś kupuje książkę, płaci rachunki, szuka prawnika, rezerwuje bilet, przegląda repertuar kina, porównuje ceny i szuka okazji, informacji o towarach lub usługach.

Pozwól się znaleźć, skorzystaj z tej szansy. Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci odnieść sukces w biznesie.


Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/c/carrier/_public_html/terix.pl/footer.php) is not within the allowed path(s): (/home/KONTA/WWW/c/carrier/_public_html:/home/KONTA/WWW/c/carrier/_tmp:/usr/local/php5) in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/c/carrier/_public_html/terix.pl/e-marketing.php on line 164

Warning: include(/home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/c/carrier/_public_html/terix.pl/footer.php) [function.include]: failed to open stream: Operation not permitted in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/c/carrier/_public_html/terix.pl/e-marketing.php on line 164

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'footer.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5_3_21/lib/php') in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/c/carrier/_public_html/terix.pl/e-marketing.php on line 164