Bazy Danych
Szybko przenosimy dane z Excela do dowolnego formatu pliku Z nami oszczędzasz czas i pieniądze. Przeprowadzamy migracje praz integrację danych pomiędzy dowlonymi programami.
Jak wykorzystywane są bazy danych w biznesie?

Obecnie zdecydowana większość serwisów i sklepów internetowych budowana jest w oparciu o bazy danych. Zapewnia to automatyczną i szybką wymianę danych. Ułatwia i przyśpiesza utrzymanie w aktualności oferty, cenników. Pozwala na automatyczne wysyłanie powiadomień o stanie zamówienie lub naliczanie punktów w programach lojalnościowych.

Zwiększ swoje zyski przez lepsze wykorzystanie swojego czasu

Jednokierunkowy proces przeniesienia informacji nazywany jest migracją danych. Proces dwukierunkowy nazywany jest integracją baz danych.


Kiedy potrzebuję migracji/integracji bazy danych?

Bardzo często podczas wprowadzania w firmie nowego programu komputerowego napotykany jest problem wprowadzenia dotychczas zgromadzonych informacji. Ręczne przepisywanie wszystkich danych może być na tyle odstraszające, że niektóre firmy decydują się pozostać przy dotychczasowych rozwiązaniach rezygnując jednocześnie z możliwości oferowanych przez najnowsze technologie.

Niewiele osób jednak wie, że możliwe jest przeniesienie danych z jednego programu do drugiego zaledwie w ciągu kilku minut. Dzięki wykorzystaniu specjalnych narzędzi możliwa jest wymiana danych pomiędzy dowolnymi programami.

1. Ty i Twoi pracownicy mogą zająć się realizowaniem zadań, kontaktami z klientami, podczas gdy to my zajmiemy się całym procesem przenoszenia danych miedzy różnymi programami.

2. Proces jest automatyczny i dostosowany do Twoich potrzeb. Otrzymujesz wynikową bazę danych szybko i jest ona gotowa do użycia w programach z których korzystasz.
3. Zyskujesz pewność prawidłowego przeniesienia dużej ilości rekordów, bez ryzyka powstania tzw. „czeskiego błędu” podczas ręcznego przepisywania danych.

4. W prosty i szybki sposób dzięki integracji baz danych możesz synchronizować dane między różnymi programami. Dzięki czemu są one szybciej i łatwiej dostępne, możesz też je wykorzystać w dowolny sposób np. do aktualizacji stanów magazynowych na stronie www.

Wykorzysatj efektywnie czas pracy, zamów już teraz integrację/migrację baz danych

Przykład z życia

Dotychczasowa baza danych kontrahentów przechowywana jest w arkuszu Excela. Istnieje potrzeba skorzystania z programu który będzie w stanie obsłużyć magazynowanie, fakturowanie. Co można zrobić aby nie przepisywać wszystkich zgromadzonych danych?

Oczywiście odpowiedzią na ten problem jest migracja danych. Przy pomocy naszych autorskich narzędzi dane z pliku Excel zostaną pobrane, przetworzone do nowego formatu i wpisane bezpośrednio w bazę danych wdrażanego programu. I to wszystko. Dane już znajdują się tam gdzie powinny.

Jeśli masz podobny problem do opisanego powyżej skontaktuj się z nami, a postaramy się aby wdrożenie nowego programu odbyło się sprawnie i bez zbędnego wysiłku.


Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/c/carrier/_public_html/terix.pl/footer.php) is not within the allowed path(s): (/home/KONTA/WWW/c/carrier/_public_html:/home/KONTA/WWW/c/carrier/_tmp:/usr/local/php5) in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/c/carrier/_public_html/terix.pl/bazy-danych.php on line 157

Warning: include(/home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/c/carrier/_public_html/terix.pl/footer.php) [function.include]: failed to open stream: Operation not permitted in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/c/carrier/_public_html/terix.pl/bazy-danych.php on line 157

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'footer.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5_3_21/lib/php') in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/c/carrier/_public_html/terix.pl/bazy-danych.php on line 157